Reference od našich zákazníků

 • Úspěšný manažer, podnikatel nebo vlastník musí dělat správná, ale zároveň rychlá rozhodnutí. Dodržet tento trend v době panující ekonomické nejistoty je velmi složité. Lze se však poučit z oblasti firemních vozových parků, kde našli optimální řešení - flexibilní pronájem. Díky němu lze v reálném čase, efektivně a zároveň plnohodnotně řešit otázku vlastního vozového parku a tak oddálit zásadní rozhodnutí, které vyžaduje jistější budoucí horizont.

  Ing. Zdeněk Juračka
  Předseda představenstva COOP
 • Musím přiznat, že jsem netušil, čemu se říká „flexibilní leasing“. Teprve potřeba pořídit nový vůz, který by vyhovoval do městského provozu i na dálnici, pro muže i pro ženu, neobtěžoval starostmi kolem přezouvání zimních pneumatik za letní a naopak nebo kolem pravidelných servisních prohlídek, a náhoda, která nás potkala, mne přivedly do společnosti Europcar. Když mě požádali, abych zhodnotil jejich služby flexileasingového typu, napadlo mne slovo: „ušetříte“. Ušetříte čas, peníze a nervy.

  JUDr. Karel Havlíček
  ředitel Havlíček Brain Team, www.brainteam.cz
 • Služba flexibilního leasingu patří ke špičkovým řešením firemních vozidel. Hlavním přínosem pro naši společnost je její komplexnost, rychlost a kvalita.

  Silvia Tříska
  project coordinator Hackeragency s.r.o.

Nezávazná poptávka

Údaje poptávky
*
*
*
*
*
Odeslání
Pole označena * jsou povinná